•

FaniMani.pl to pierwszy serwis w Polsce przy pomocy którego możesz wspierać organizacje społeczne bezpłatnie przy okazji zakupów online. Współpracuje z nami ponad 1700 sklepów internetowych, 9000+ organizacji społecznych oraz szkoły i podopieczni z całej Polski.

Wypłatę pieniędzy zebranych w ramach programu Sprytni Rodzice realizujemy do 30 maja. Warunkiem wypłaty jest uzupełnienie numeru konta do wypłaty oraz przesłanie oświadczenia w przypadku wypłaty na konto osoby prywatnej.

INSTRUKCJA DOŁĄCZENIA DO PROGRAMU

1. Wchodzimy na stronę  https://fanimani.pl

2. Otwieramy okienko Moje konto – Zaloguj/Zarejestruj

3. Dokonujemy rejestracji (niezbędny adres a-mail i hasło)

4.Logujemy się na konto

5. Szukamy zakładkę Szkoły i szukamy zgodnie z instrukcją podając województwo, a następnie wpisując nazwę szkoły (pasek rozwija się i możemy wybrać z listy)

6. Wybieramy – wybierz klasę i dodaj swoją klasę, jeśli nie ma jej w systemie

7. Zebrane środki możecie wydać na dofinansowanie wycieczek, nagrody, wyjścia klasowe, zakup pomocy dydaktycznych i inne klasowe potrzeby.

8.Dodatek do Firefox podpowiada w jakim sklepie można pomagać:

1. Już w wynikach wyszukiwania zobaczysz, który sklep umożliwi Ci wsparcie wybranej przez Ciebie    organizacji i jaka jest wartość darowizny
        2. Na stronie sklepu - partnera FaniMani możesz aktywować darowiznę jednym kliknięciem! Poza tym rozszerzenie FaniMani nie robi nic innego (nie wyświetla reklam, ani nie zbiera żadnych osobistych danych) - jest w pełni bezpieczne! Więcej informacji o rozszerzeniu na stronie https://fanimani.pl/aplikacje/
        3. Wystarczy, że zainstalujesz Przypominajkę, a przed każdymi zakupami wyświetlimy Ci podpowiedź, jeśli wybrany sklep bierze udział w akcji.
        4. Po aktywacji darowizny robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle, co zwykle.

9.   Chętnie pomogę w razie problemów z założeniem konta:  Honorata Dubanowska